Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Kindvriendelijk Kinderspeelruimte | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion is een goede keuze voor maximaal 4 gasten en biedt een welgelegen locatie op 10 minuten rijafstand van de Carretera Cabeza de Toro. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het appartement van 70 m² is binnen 2 km van het ChocoMuseo Punta Cana te vinden. Het Dolphin Discovery Punta Cana ligt op 15 minuten met de auto van 2-slaapkamer Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion en 5 km van de luchthaven Punta Cana International. Het Manatee Park bevindt zich ook binnen 3 km van dit 2-badkamer appartement.
Voor uw comfort zijn een apart toilet, een douche en een wasmachine beschikbaar bij deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een droger, een badmuts en handdoeken.
Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals een koelkast en keukengerei, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plaza Coral Punta Cana4,6 km
- Destino tambor y guitarra2,7 km
- PM Dilan Transport4,6 km
- folietrip2,7 km
- Cocotal Golf & Country Club2,7 km
- HyperDestination4,6 km
- Centro de Internet4 km
- MALIBU Party Boat2,7 km
- Luchthavens
- Luchthaven Punta Cana International16 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Versneld in- en uitchecken
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Brandblussers
Horeca
- Droger
- Keukengerei
- Bar/ lounge
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Zonneterras
- Tuin
- Fitnesscentrum
- Openluchtbad
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Kleedruimte
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion.
Gasten van Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Carretera Cabeza de Toro, op 10 rijminuten verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Manatee Park (3 km) en het Dolphin Discovery Punta Cana (2 km). - ❓
Beschikt Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion over parkeergelegenheid?
Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion heeft privéparkeren. - ❓
Wat is precies de grootte van Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion?
Apartamento En Punta Cana 2 Habitaciones, Excelente Ubicacion bestaat uit 70 vierkante meter. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in dit appartement verblijven?
Dit appartement biedt plaats aan maximaal 4 gasten. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.